Usługi BHP

W ofercie naszej firmy znajdują się różnorodne usługi BHP, które zapewnią kompleksową obsługę Państwa firmy w zakresie higieny i bezpieczeństwa pracy. Oferowane przez nas usługi BHP obejmują stałą obsługę w zakresie BHP, pomagamy w opracowywaniu instrukcji BHP dla stanowisk pracy, przygotowujemy dokumentację powypadkową oraz bierzemy udział w pracach powypadkowych. Zajmujemy się również sporządzaniem raportów stanu BHP w firmie oraz przeprowadzaniem wizyt kontrolnych w zakładzie. W naszej ofercie znajduje się także pogotowie BHP, które jest do Państwa dyspozycji w nagłych wypadkach.

Świadczymy usługi BHP na terenie Łodzi, a także wielu innych miejsc w Polsce. Jeśli interesują Państwa niestandardowe rozwiązania, to zapraszamy do kontaktu, a na pewno się dogadamy. Zapewnimy Państwa firmie wszelką niezbędną pomoc z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Skontrolujemy obecne warunki i podpowiemy, co należałoby zmienić. Zorganizujemy szkolenia i przygotujemy raporty na temat zagrożeń. Pomożemy także w wyjątkowych sytuacjach, kiedy niezbędna jest szybka reakcja specjalisty.

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami z zakresu BHP, prosimy o kontakt z naszym specjalistą tel: 533-13-11-12 / 604-696-558

Comments are closed.

Potrzebujesz szybkiego kontaktu?