Szkolenia, kursy - w Łodzi i woj. łódzkim w Rzeszowie i woj. podkarpackim

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców. Oferowane przez naszą firmę kursy BHP przeznaczone są zarówno dla osób pracujących na stanowiskach administracyjno-biurowych, technologiczno-inżynieryjnych, jak i robotniczych. Oferowane przez nas szkolenia BHP w Łodzi i Rzeszowie umożliwią zdobycie pełnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, co pozwoli na prawidłowe przeszkolenie pracowników i zapewni właściwy poziom bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy.

Dbamy o to, aby każde nasze szkolenie BHP umożliwiało zdobycie całej potrzebnej wiedzy odnoszącej się do możliwych zagrożeń na konkretnym stanowisku i do odpowiedniego zachowania podczas sytuacji niebezpiecznej. Organizujemy szkolenia okresowe BHP, informując również o tym, jakie warunki ergonomiczne powinno spełniać miejsce pracy. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby ułatwić zdobywanie wiedzy. Dzięki temu nasze szkolenia BHP cieszą się dużym zainteresowaniem. Mamy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo.

Jeżeli poszukują Państwo tradycyjnego kursu BHP dla swojej firmy, prosimy o kontakt z naszym specjalistą pod numerem telefonu: tel: 533-13-11-12 / 604-696-558

Comments are closed.

Firmy BHP

Potrzebujesz szybkiego kontaktu?