Szkolenia BHP

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców. Oferowane przez naszą firmę kursy z zakresu BHP przeznaczone są zarówno dla osób pracujących na stanowiskach administracyjno-biurowych, technologiczno-inżynieryjnych oraz robotniczych. Oferowane przez nas szkolenia umożliwią zdobycie pełnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, co pozwoli na prawidłowe przeszkolenie pracowników i zapewni właściwy poziom bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy.

Dbamy o to, aby nasze szkolenia BHP umożliwiały zdobycie całej potrzebnej wiedzy odnośnie zachowania i zagrożeń na konkretnym stanowisku. Mamy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo. Organizujemy szkolenia okresowe BHP, informując również o tym, jakie warunki ergonomiczne powinno spełniać miejsce pracy. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby ułatwić zdobywanie wiedzy. Dzięki temu nasze szkolenia BHP cieszą się dużym zainteresowaniem.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tradycyjnym szkoleniem BHP, prosimy o kontakt z naszym specjalistą pod numerem telefonu: tel: 533-13-11-12 / 604-696-558

Comments are closed.

Potrzebujesz szybkiego kontaktu?